Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Seo Nedir?

img

SEO terimi Search Engine Optimization kelimesinin baş harfleriden oluşur. Türkçesi Arama Motoru Optimizasyonu olan SEO işlemleri web sitelerinin ve web sayfalarının üst sıralara çıkarılmasına yönelik yapılan çalışmaları genelini kapsamaktadır.

img

Seo Ne İşe Yarar? Seo’nun Temel Amacı Nedir?

SEO’nun temel amacı isminden de anlaşılacağı üzere arama motoru optimizasyonu yani arama motorlarında üst sıralarda bil hassa birinci sayfa ilk satırda yer almak. Web sitelerinde yer alan ürün,  içerik veya hizmetlerin ilgili kitleye kolaylıkla ulaşabilmesini sağlamaktır.

SEO günümüzde en yenilikçi dijital pazarlama stratejilerinden bir tanesidir. Sitenizin bulunduğu sektörde ilgili kelimelerde üst sıralarda yer alıp daha fazla ziyaretçi veya müşteri elde etmenizi sağlayan yatırım maliyeti düşük gerisi yüksek dijital pazarlama stratejisidir.

Seo Roketi Olarak Neler Yapıyoruz?

Yılların tecrübesi ile kişi ve kurumlara arama motoru optimizasyonu (search engine optimization) ve dijital pazarlama hizmeti vererek müşterilerinin hedeflerini en kısa ve en iyi şekilde yerine getirerek onların gelişmesini ve büyümesini sağlamaktadır.

Google arama motorunda optimizasyon hizmeti veren firmamız, ziyaretçi sayınızı en iyi şekilde ve kalıcı yolla organik ziyatçi sayısını arttırmayı hedefliyoruz. Küçük büyük her firma için seo ile çok düşük maliyetlerle arama motorlarında doğru kitleye doğru kelimelerde ilk sayfada yer alarak ziyaretçi alabilirsiniz.

  • Arama Motoru Optimizasyonu
  • Site Hızı Optimizasyonu
  • İçerik Üretimi
  • İçerik Pazarlaması
  • Kullanıcı Deneyimi Optimizasyonu
  • Dönüşüm Oranı Optimizasyonu
  • Data Analizi Danışmanlığı
img

Sorularla SEO

Seo Danışmanı Ne Yapar?

İşimizi biliyoruz size daha iyi bir hizmet vermek için buradayız.
Icon
Seo danışmanın bir web sitenin ve bu web sitesinin rakip sitelerini de A’dan Z’ye inceleyerek raporlayıp neler yapılabileceğini sitede nelerin eksik yada fazla olduğunu hangi alanda nasıl çalışmalar yapılabileceğini raporlayarak sunar.
Icon
Rapor sonucunda site içerisinde ve dışarısında aksiyonlar alarak web sitenin doğal seo kriterleri çerçevesinde çalışmalarına başlar.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Bilgilerinizi bırakın sizinle iletişime geçelim.
Bilgiler İletildi! En kısa sürede geri dönüş yapacağız...